Ekonomi

Rifat Hisarcıklıoğlu/TOBB Başkanı: Cumhuriyet emanettir, emanettir

Rifat Hisarcıklıoğlu/TOBB Başkanı

Tarihin akışını değiştiren Cumhuriyet’imizin ilanının 100. yılındayız. 100 yıldır yolumuzu aydınlatıyor. Son yüzyıldaki en değerli kazanımımız olan Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da atalarımız gibi cesur olacağız. Büyük düşünüp, büyük hayaller kurmaya devam edeceğiz. Çalışacağız, imkansızı mümkün kılacağız. İmkansız denileni başaracağız.

Vazgeçmeyi reddeden atalarımızın izinden gidiyoruz

Vazgeçmek tarihimizde hiç olmadı. Bugün pes etmeyeceğiz ve tüm zorlukların üstesinden birlikte geleceğiz. Vatanımızı ve Cumhuriyetimizi bize armağan eden, emanet edenlerin yolundan gideceğiz. Çocuklarımıza daha müreffeh, daha güçlü bir ülke bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve vatanımızın istiklali ve istikbali için mücadele eden tüm hemşerilerimizi, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. . ruhları huzur içinde yatsın. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız ve Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! Yaşasın Cumhuriyet sonsuza kadar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu