Haber

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, Cuma Buluşmaları’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, Cuma Buluşmaları kapsamında Kılınçarslan Mahallesi Mehmet Emin Bakdemir Büyükkapcı Camii’nde vatandaşlarla buluşmaya geldi.

Selçuklu Belediyesi’nin örnek etkinliklerinden biri olan “Cuma Buluşmaları” her hafta ilçede farklı bir noktada vatandaşlarla belediye arasında köprü olmaya devam ediyor. Bu haftaki Cuma programının adresi Kılıçarslan Mahallesi Mehmet Emin Bakdemir Büyükkapcı Mescidi oldu. Cuma namazının ardından vatandaşlarla sohbet ederek talepleri dinleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Adnan Bahçeci, Kılınçarslan Mahalle Muhtarı Cuma Ali Ünver, belediye başkan yardımcıları eşlik etti. ve meclis üyeleri ile birim müdürlerinden oluşmaktadır. o yaptı.

“Hizmet kalitemiz danışma kültürü ile artıyor”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, Selçuklulara daha iyi hizmet verebilmek için Cuma toplantılarını önemsediklerini belirterek, “Selçuklu Belediyesi olarak Selçuklu’da yaşayan her bireyin fikir ve görüşlerine ihtiyacımız var. Hizmet kalitemizi artırmak ve vatandaşlarımıza daha verimli hizmet verebilmek için her cuma camilerimizi ziyarete geliyoruz.Burada aldığımız görüşler hizmetlerimizi şekillendiriyor. İnşallah hemşerilerimizle Cuma Buluşmalarında yeniden bir araya gelip istişarelerimizi sürdüreceğiz. Bizlerle görüşlerini paylaşarak hizmetlerimize yön veren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi. – KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu