Ekonomi

Ripple CEO’su DC Fintech Haftası ve Swell etkinliğinde önemli duyuruların ipuçlarını verdi

DC Fintech Haftası bugün başlarken, Dalgalanma CEO Brad Garlinghouse, canlı bir “ünlü kafes maçı” atmosferi önererek beklentiyi artırdı. Uluslararası Ekonomi Hukuku Enstitüsü tarafından düzenlenen etkinlik, şu andan itibaren 8 Kasım’a kadar Fannie Mae’nin Midtown Merkezi’nde ve Washington DC’deki Uluslararası Casus Müzesi’nde gerçekleşecek ve Georgetown Üniversitesi Hukuk Merkezi’nde ek bir eğitim kampı düzenlenecek.

Forumda yapay zeka, ödemeler, bankacılık ve dijital varlıklar da dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerin ele alınması bekleniyor. Önemli fintech politikalarını tartışmak için farklı bir kitleyi bir araya getirecek. Eş zamanlı olarak, Ripple’ın kendi Swell etkinliğinin 8 ve 9 Kasım’da yapılması planlanıyor ve bu da potansiyel büyük duyurular hakkında spekülasyonlara yol açıyor.

Ripple, son zamanlarda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna karşı kazandığı hukuki zaferler ve yeni paydaşların oluşmasıyla gündeme geliyor. Bu gelişmelerin Swell etkinliği sırasında vurgulanması bekleniyor. Ek olarak, Ripple’ın potansiyel bir halka arz açıklayacağı yönündeki spekülasyonlar da artıyor.

İlgili haberlerde Ripple ile ilişkilendirilen kripto para birimi XRP’nin değerinde önemli bir artış görüldü. Geçen hafta XRP’nin değeri %22 arttı. Değerdeki bu artış, Ripple’ın son düzenleyici zaferleri ve yaklaşan DC Fintech Haftası ve Swell etkinliğine ilişkin beklentiyle örtüşüyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu