Yaşam

KATE WINSLET’İN YENİ DİZİSİ: “REJİM”

Kate Winslet, HBO’ya geri dönüyor. Oscar ödüllü aktris, Mare of Easttown’daki küçük bir kasaba dedektifi rolünün ardından yakında çıkacak mini dizi The Regime’da Madame Chancellor olarak görünecek. Succession’ın sorumlu yapımcıları tarafından gelecek yıl yayınlanması planlanan bu siyasi hiciv, Roy Ailesi’nin 2023’te ekranlardan ayrılmasının ardından oluşan boşluğu doldurabilir.

Resmi açıklamaya göre; Mini dizi, modern bir Avrupa rejiminin duvarları arasında geçen bir yılın hikayesini anlatıyor ve rejim çökmeye başladığında olaylar gelişiyor.

Winslet’in Mare’deki Delco aksanına hayran olan herkes, lütfen dikkatini The Regime’daki ince aksana çevirsin.

Eskiden “Saray” olarak bilinen Winslet’e Matthias Schoenaerts (Pas ve Kemik), Guillaume Gallienne (Ben, Kendim ve Annem), Andrea Riseborough (To Leslie), Martha Plimpton (The Goonies) ve Hugh Grant eşlik edecek.

HBO ayrıca seriye eklenen diğer yeni isimleri de duyurdu: Danny Webb (Alien 3), David Bamber (Valkyrie), Henry Goodman (Evet, Başbakan), Stanley Townsend (The Libertine), Louie Mynett, Rory Keenan (The Duchess), Karl Markovics (Sahteciler) ve Pippa Haywood (Brittas İmparatorluğu).

Stephen Frears (Dangerous Liaisons) ve Jessica Hobbs (The Crown) tarafından yönetilen dizinin senaryosunu Will Tracy kaleme alıyor. Tracy ayrıca The Menu ve Succession bölümlerinin ortak yazarlığını yaptı. Winslet ayrıca Frears ve Tracy, Frank Rich (Succession) ve Tracey Seaward (The Queen) ile birlikte sorumlu yapımcı olarak görev yapıyor.

Yazarlar Seth Reiss (The Menu), Juli Weiner (Last Week Tonight with John Oliver), Jen Spyra (The Late Show with Stephen Colbert), Gary Shteyngart (Succession) ve Sarah DeLappe (Bodies Bodies Bodies) etrafında toplandı.

Şu anda dizinin çıkış tarihi hakkında resmi bir bilgi yok, ancak HBO “2024’te geleceğini” söylüyor.

Mini dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu