Teknoloji

Çocukluğumuzun Kahramanı Müfettiş Gadget’ımızla Maceraya Hazırlanın: Yeni Oyun Duyuruldu

Bir zamanlar çizgi filmleriyle tanınan Müfettiş Gadget, video oyun topluluğuna giriyor. Uzun zamandır oyunlarda göremediğimiz karakter oldukça eğlenceli bir yapımla karşımıza çıkıyor.

Her çocuğun kahramanı!

Beceriksizliği ve şapkasından çıkan aletleriyle ünlenen Müfettiş Gadget, ne yazık ki oyun segmentinde kendisine yer bulamamıştı. Ancak bu durum değişiyor ve oldukça eğlenceli bir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Çizgi film benzeri görseller kullanılmıştır.

INSPECTOR GADGET – MAD PARTY oyunundaki görsellerin çizgi film sinemalarını anımsattığını söyleyebiliriz. Smart Tale tarafından geliştirilen ve Microids tarafından yayınlanan oyunun bulmaca ve keşif unsurlarına yer vereceği belirtiliyor.

Metro City, şeytani Dr. Claw ve MAD casusların eline geçer!

Oyunun hikayesi oldukça sempatik. Müfettiş Gadget, Metro City’yi kurtarmak için bir zaman makinesi kullanır, ancak makine aniden bozulur. Bu yüzden zamanda takılıp kalan karakterler, Metro City’i didik didik aramak ve makineyi onarmak için gerekli modülleri bulmak zorunda. Mini oyunlar, bulmacalar ve benzetme görevlerinin yanı sıra çizgi filmlerden tanıdığımız ikonik mekanlara da gidebileceğiz.

Çıkış tarihi oldukça yakın.

INSPECTOR GADGET – MAD PARTY, Microids tarafından yayınlanacak, 2023’ün 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek. Böylece yazın Müfettiş Gadget ve arkadaşlarıyla birlikte Metro City’yi kurtarmak için harekete geçebiliriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu