Teknoloji

Call of Duty: Warzone: Uçaktan paraşütsüz atlamada hile yapanlara “eğlenceli” ceza

Muhtemelen birçok Call of Duty hayranı yeni sürümü sabırsızlıkla bekliyor. Modern Savaş 3 Odaklanır. Ancak bu arada COD geliştirme ekibi RICOCHET: Hile Önlemetedbirlerine ilişkin yeni bir güncelleme yayınlayarak Savaş alanıbazı ” eğlenceyeni stratejilerini açıkladı.

Bir blog yazısında en son hile önleme yaptırım prosedürü açıklandı ve ” uyarıAdını “. Adından da anlaşılacağı gibi, bu yeni prosedür, doğrulanmış hilecileri tek bir saldırıyla hızlı bir şekilde oyundan kaldırır.

Blog yazısında “ Bir hileci tespit edilirse, Splat ile paraşütlerini rastgele ve eğlence amaçlı olarak devre dışı bırakabilir ve konuşlandırma başladıktan sonra onları yere çarparak gönderebiliriz. Peki ya konuşlandırıldıktan sonra onları yakalarsak? Splat ayrıca oyuncunun hızını ayarlayarak küçük bir atlamayı 3000 metrelik bir düşüşe dönüştürerek anında ortadan kaldırabiliyor. Bu geliştirdiğimiz birçok yeni numaradan biri ve gelecekte bunun hakkında daha fazla konuşacağız.Söylendi.

Ek olarak blog yazısı, oyunculara bu önlemin hile olduğu doğrulanmayan herhangi biri tarafından tetiklenemeyeceği konusunda güvence veriyor. Başka bir deyişle, kazara veya doğrudan oyuncu raporlarının bir sonucu olarak etkinleştirilemez: “ Oyunlara giren hilecileri rahatsız etmek eğlenceli olsa da amacımız onları engellemektir. Önleme, RICOCHET: Anti-Hile’nin sürekli gelişiminin anahtarıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu