Haber

Bikinili pozlarıyla her zaman gündemde olan Tuğba Ekinci, Erdoğan Ailesi’ne seslendi: “Neden Bu Programlar?”

İlginç pozları ve video paylaşımlarıyla her zaman gündemde olan Tuğba Ekinci, Esra Erol’un programını kaydederek Erdoğan ailesine seslendi. Detaylar ?

İlginç bikini görüntülerini tüm açık sözlülüğü ve keskin diliyle paylaşan, aynı zamanda birçok ünlüyü tarzı ve birçok olayı “ahlakımızı bozduğu” gerekçesiyle eleştiren müzisyen Tuğba Ekinci, bu aralar sıklıkla gündeme geliyor.

Paylaştığı bikinili görüntüler sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Kimisi onu çok beğenirken kimisi de paylaşımlarıyla söyledikleri arasındaki çelişkiyi eleştiriyor.

İddialı açıklamalarıyla her zaman dikkat çeken Tuğba Ekinci, geçtiğimiz günlerde Esra Erol’un programını kaydederek başta Emine Erdoğan olmak üzere Erdoğan ailesine seslenerek “Neden bu programlar?” diye sordu. Şu soruyu sorduğu bir fotoğrafı paylaştı:

İşte Tuğba Ekinci, Emine Erdoğan’a, “Bunları neden saklıyorsunuz? Televizyonlarımızla ilgili yetkililerdeki yöneticiler bunlara neden izin veriyor? Şimdi gelip bunları bizzat konuşmak istiyorum. Çünkü şoktayım!” Seslendiği görüntü:

1. Tuğba Ekinci’nin bu tür programlara karşı isyanına katılanlar da oldu elbette ?

2. ?

3.?

4. Ama az önce bahsettiğimiz “çelişkiye” dikkat çekenler de oldu ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu